MENÜ

VIP Hediyelik Setler

Promosyon Vip Hediyelik Setler

Promosyon vip hediyelik setler diğer ürünlerden farkı bir kaç ürünün bir araya getirerek set haline getirilmesidir. Vip setleri hazırlamak için hedef kitlenize göre  sizin seçeceğiniz ürünleri bir araya getirerek içinde sünger bulunan özel ahşap ya da mukavva kutuya yerleştiriyoruz, bu özel hediyeyi istediğiniz takdirde lazer baskı, lazer markalama, lazer kesim, tampon baskı yada UV baskı yaptırarak promosyon vip hediyelik setleri özelleştirebilirsiniz.

Promosyon vip setlerin içeriği tamamen firmaların bütçelerine ve seçimlerine uygun olarak hazırlanmaktadır, içine koyabileceğiniz ürünlerden bazıları defter, termos, powerbank, usb bellek, kalem, anahtarlık gibi ürünlerdir. Firmalar özel müşterilerine promosyon vip hediyelik setler vererek bağlarını kuvvetlendirip uzun süreli iş ortaklığı sağlayabilirler.

Promosyon vip hediyelik setlerin fiyatları tamamen seçilecek ürünlerle bağlantılıdır, örneğin defter ve kalemle vip hediyelik yaptırmak isteyen firma uygun fiyatla ürünü alabilirken diğer yandan powerbank, usb, termos gibi ürünlerle vip hediyelik set yaptırmak isterse fiyat farklılıkları olabilecektir. Aynı zamanda vip hediyelik setlerin baskıları ve kaç adet olacağıda önemlidir. Promosyon vip hediyelik setlerle ilgili ücretsiz bilgi almak isterseniz müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında ücretsiz bilgi ister misiniz?