MENÜ

Termos ve Bardaklar

Lazer Baskı Termos

Lazer baskı termos, en fazla tercih edilen promosyon ürünlerinin başında gelmektedir.

Ofiste, iş yerinde, parkta, spor salonunda, toplantıda, yolculukta, tatilde kısaca tüm mekanlarda kullanılabilen termos ve muglar, yazın soğuk, kışın sıcak içeceklerin muhafaza edildiği benzersiz ürünlerdir. Bu nedenle, lazer baskı termos ve mataralar özellikle de yıl sonlarında yapılan promosyon çalışmalarının önemli ve vazgeçilmez ürünleridir.

Promosyon termos ve mataraların üzerine firmanızın logosu veya müşterilerinizin ya da çalışanlarınızın ismini yazdırabilirsiniz. Üstelik bu baskıyı farklı ölçülerde boyutlandırmanız da mümkün. Siz de kurumsal markanızı ön plana çıkarmak, potansiyel müşterilerinize erişmek, çalışanlarınıza veya mevcut müşterilerinize hediye etmek için lazer baskılı termos ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Promosyon Termos Modelleri

Her zevk ve beğeniye uygun, değişik model ve tasarıma sahip termos çeşitleri bulunmaktadır. En çok tercih edilen termos çeşitleri; paslanmaz çelik termoslar, French press termoslar, çelik termoslar, bambu termoslar, mantar taban termoslar şeklinde gruplandırılabilir.

Promosyon Termos Fiyatları

Promosyon termos fiyatları; termosun malzemesi ve termos üzerine yapılacak baskıya göre belirlenir. Bu nedenle aynı ürün üzerine yaptıracağınız farklı ölçülerdeki baskılar bile ürünün fiyatını değiştirebilecektir. Sipariş verilen ürün sayısı, promosyon termos fiyatlarını etkileyen bir diğer faktördür. Lazer baskı termos ürünlerde en avantajlı fiyatlardan yararlanmak için firmamızdan ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında ücretsiz bilgi ister misiniz?