MENÜ

Powerbank

Lazer Baskı Powerbank

Lazer baskı powerbank, en çok tercih edilen teknolojik promosyon ürünlerinin başında gelmektedir.

Powerbank cihazlar; akıllı telefon, tablet ve akıllı saat gibi teknoloji ürünlerinin yaygınlaşmasıyla, yakın dönemde ortaya çıkmıştır. Powerbank, mobil cihazları uzun süreli kullanmak zorunda olanlar ve sık seyahat edenler için vazgeçilmez bir cihazdır. Kullanıcılar, bu cihaz sayesinde, hareket halindeyken bile telefonlarını ve tabletlerini kolaylıkla şarj edebilmektedir. Bu nedenle, promosyon çalışması yapan firmalar da son dönemlerde bu kullanışlı ürünü sıklıkla tercih etmektedir.

Promosyon powerbank tercihinin bir diğer nedeni de, ürün üzerinde geniş reklam alanın olması, daha fazla bilginin basılabilmesidir. Şirketler promosyon powerbank üzerine logo veya isim yazdırarak ürünü kişiselleştirebilmekte ve müşterilerine ya da çalışanlarına hediye etmektedir.

Promosyon Powerbank Fiyatları

Powerbank ürünlerinin farklı kapasite ve modelleri bulunmaktadır. Geniş bir yelpazede ürün seçeneği bulmak mümkündür. Promosyon powerbank fiyatlarını belirleyen en önemli faktörler; ürünün kapasitesi, malzeme kalitesi, ürünün ağırlığı ve ürün üzerine yapılacak baskının büyüklüğüdür.

Dijital şarj göstergesi veya el feneri gibi ekstra özelliklere sahip olması promosyon powerbank fiyatını bir miktar artıracaktır.

Promosyon powerbank ürünler, değişik boyutlarda olmaktadır. Büyük hacimli ve ağır ürünlerin taşınması zor olduğundan daha ergonomik tasarımlara sahip, daha kolay taşınabilir ürünler tercih edilmelidir.

Etkili bir tanıtım çalışması yaptırmak isteyen firmalar, kullanıcıların gereksinimlerini doğru olarak belirlemeli ve en uygun promosyon powerbank ürününü tercih etmelidir.

Promosyon powerbank ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizi arayın.

Ürünlerimiz hakkında ücretsiz bilgi ister misiniz?