MENÜ

Kartvizitlik

Promosyon Kartvizitlik

Promosyon kartvizitlikler şahıs ve ya firmaların kendilerini tanıtan kartlarını kolayca taşımaları için kullandıkları promosyon ürünüdür. Kartvizit kişinin ismini, pozisyonu, yaptığı işi, adresi, telefonu, şirketi, şirket adresi, şirket numarası içeren bilgilerin toplandığı kartlardır. Bu kartvizitleri kolayca taşımak ve bir çok yerde rahatça ulaşabilmek için kartvizitliklere ihtiyaç duyulur. İş hayatında önemli bir yere sahip olan kartvizitlikler neredeyse bir çok çalışanın olmazsa olmazıdır. Promosyon kartvizitlik seçimleri son derece önemlidir çünkü seçiminiz duruşunuzu ve imajınızıda belirleyecektir.

Promosyon kartvizitlik çeşitleri geniştir bunlardan bazıları deri kartvizitlik, metal kartvizitliktir müşterilerinize hitap eden kartvizitlik modellerine sitemizden ulaşarak inceleyebilirsiniz. Kartvizitlikler özel karton kutulara konularak firmalara teslim edilmektedir.

Promosyon kartvizitlik fiyatları seçeceğiniz modele tasarım ve işçiliğe göre belirlenmektedir, almak istediğiniz kartvizitliğe kurumsal kimlinizi logonuzun baskısını yaptırarak geniş kitlelere kendinizi tanıtma fırsatı bulabilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında ücretsiz bilgi ister misiniz?