MENÜ

Kalem Kutusu & Kalem Seti Kutusu

Promosyon Kalem Kutusu ve Kalem Seti Kutusu

Promosyon kalem ve promosyon kalem setleri, firmaların tanıtım ve reklam çalışmalarında sıklıkla tercih ettiği ürünler arasındadır. Bu ürünler, ekonomik olmalarının yanı sıra kullanışlılıkları ile de dikkat çekiyor. Özellikle kurumsal firmalar, personellerine ve tedarikçilerine isme özel promosyon kalem ve kalem setleri hediye ederek hem kurumsal kimliklerini güçlendiriyorlar hem de sevdiklerini mutlu ediyorlar.

LazerBaskı, firmaların bütçelerine uygun promosyon kalem ve kalem setleri sunarak bu alanda da kendini gösteriyor. Promosyon kalem kutusu ve kalem tercihlerini ayrı ayrı sunarak firmalara kendi setlerini oluşturma imkanı sağlıyor. İkili kalem seti kutuları da bu seçenekler arasında yer alıyor.

Promosyon kalem kutu fiyatları, kutunun üretim malzemesine ve baskı seçeneklerine göre değişkenlik gösterir. UV baskı, lazer baskı, serigraf baskı gibi farklı baskı seçenekleri de kalem kutusu fiyatını etkilemektedir.

Siz de müşterilerinize, çalışanlarınıza veya iş ortaklarınıza kendi oluşturduğunuz kalem setlerinden hediye etmek isterseniz değişik renk ve özellikteki kalem kutularımızı incelemeden karar vermeyin.

Ürünlerimiz hakkında ücretsiz bilgi ister misiniz?