MENÜ

Kalemler

Promosyon Kalemler

Promosyon ürünler tercihe göre değişirken kalem en çok tercih edilen üründür. Promosyon kalem günümüzde en yaygın olarak kullanılan etkili reklam ürünüdür. Firmalar promosyon kalemlerin üzerine istedikleri grafik çalışmalarını veya kişiye özel isim baskısı yaptırıp kalemi özelleştirebilirler, bu da kalemlerin verildiği kişiler de anlamı büyük olabileceği için firmaya karşı ilgisinin artmasını sağlar.

Promosyon kalem oldukça geniş kategoriye sahiptir bunlardan bazılar roller kalem, metal kalem, plastik kalem, geri dönüşümlü kalem, kurşun kalem ve pda dokunmatik kalemlerdir. Bu kalem grupları kendi içersin de farklı model ve renklere sahiptir, müşterilerinize hitap edecek kalem çeşitlerini inceleyerek bilgi almak için seçiminizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Lazer baskı, metal veya alüminyum yüzeylerde lazer ışığı yansıtılarak kazıma işlemi yapılmaktadır lazer ışığı etkisiyle istenilen metal yüzeylere logo baskısı yapılır. Lazer baskının ve lazer markalamanın diğer baskı türülerine göre avantajı kalıcı olmasıdır, bu durumda reklamınız daha uzun süre müşterileriniz eşlik etmektedir. Lazer baskı sadece kazıma yaptığı için basılacak ürünün hammadesi neyle yapılmışsa baskıdaki renkte odur, yani lazer baskıda renk seçeneği yapılamamakta hammadeye göre renk belirlenmektedir.

Promosyon kalem fiyat konusun da maliyeti az olduğundan dolayı firmalara kolaylık sağlabilir. Metal promosyon kalemlere genellikle lazer baskı uygulanır lazer baskı kalemlerde kalıcıdır, plastik kalemlere tampon yada UV baskı uygulanır. Firmaların seçimleri ve bütçeleri doğrultusunda baskı bilgilerinide bizimle paylaştıktan sonra ücretsiz promosyon kalem fiyat bilgisi talep edebilirler. Firmalar, bir birinden varklı bir çok promosyon kalem modellerine sitemizden ulaşabilirler. Promosyon kalemlerin özenle baskıları yapıldıktan sonra özel ambalajla paketlenir ve istedikleri adrese teslim edilir. Hayatımızda oldukça önemli yere sahip olan promosyon kalemlerinizi kaliteyle sunmaya devam edeceğiz.

 

Ürünlerimiz hakkında ücretsiz bilgi ister misiniz?