MENÜ

Lazer Baskı

Lazer Baskı

Lazer Baskı

2008 yılında İstanbul’da kurulan Lazer Baskı, baskılı promosyon ürünleri, lazer baskı ve lazer markalama alanlarında hizmet vermektedir. Türkiye genelinde başarılı bir geçmişe sahip olan firmamız, promosyon sektöründe mutlak müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket etmektedir.

Firmamız, sadece promosyon ürünü satışı yapmakla kalmaz, aynı zamanda müşterilerimize firma logolarını, mesajlarını veya tasarımlarını kalıcı bir şekilde işleyebilme imkanı sunan lazer markalama yöntemiyle hizmet vermektedir. Metal, ahşap, cam yüzeylere uygulanabilen lazer baskı yöntemi, özellikle promosyon termos, promosyon powerbank, USB bellek, promosyon kalem, promosyon kartvizitlik ve promosyon anahtarlık gibi ürünlerde çok başarılı sonuçlar vermektedir.

Ayrıca, lazer markalamaya uygun olmayan ürünlerde de diğer baskı yöntemleri kullanarak çözümler sunmaktayız. Ajanda, kartvizit, defter ve sekreterlik gibi ürünler, bizim için bir sorun değil!

Müşteri odaklı hizmet anlayışı, yüksek kalite ve esnek fiyat çözümleri sunarak, işletmeniz için en iyi promosyon ürünlerini seçmenize yardımcı olmaktayız. Tüm çalışanlarımızla birlikte, güven ve güler yüz yaklaşımını temel alan firmamız, ülkemizin birçok prestijli şirketiyle çalışmaktadır ve sektörüne yön veren firmalar arasında yer almaktadır. LazerBaskı, yüzlerce kamu kurumuna, binlerce özel sektör temsilcisine ait sayısız projeyi başarıyla tamamlamış, alanında bölgesel lider olma yolunda ilerlemektedir.

Sahip olduğumuz deneyim ve birikim sayesinde, teknolojik yeniliklere hızla uyum sağlayarak en modern baskı cihazları ve donanım ağına sahibiz. Bu sayede, iş ortaklarımıza güvenilir, hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktayız.

Geniş bir ürün yelpazesine ve güçlü bir altyapıya sahip olan firmamız, hizmet verdiği tüm ana alanlarda Avrupa standartlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

LazerBaskı sizin için ne yapabilir?

Firmanızın tanıtımı adına kullandığınız her türlü promosyon ürün çeşidine sahibiz, bu ürünlere lazer markalama veya diğer tekniklerle baskı yapabiliriz.

Metalden cama, kaplamadan ahşaba, deriden plastiğe kadar her türlü ürüne baskı yapabilmekteyiz. Bu amaç doğrultusunda son teknoloji makine ve ekipmanlarla hizmet vermekteyiz.

Sizi de Lazer Baskı ailesi ile tanışmaya davet ediyor, mutlu müşterilerimiz arasında görmek istiyoruz.

Ürünlerimiz hakkında ücretsiz bilgi ister misiniz?