MENÜ

Lazer Baskı

Lazer Baskı

Lazer Baskı

2008 yılında İstanbul’da kurulan Lazer Baskı, başarılı geçmişiyle Türkiye geneline lazer baskı ve lazer markalama alanında hizmet veren ve promosyon sektöründe mutlak müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket eden bir firmadır.

Firmamız, promosyon ürünü satışı yapmaktadır. Bunun yanı sıra, isteyen müşterilerine, lazer markalama yöntemiyle, firma logolarını, mesajlarını veya tasarımlarını kalıcı bir şekilde işleyebilmektedir.

Lazer baskı yöntemi başta termos, powerbank, USB bellek, kalem, anahtarlık olmak üzere metal yüzeyi bulunan tüm ürünlere uygulanabilmektedir.

Lazer markalamaya uygun olmayan ajanda, kartvizit, defter ve sekreterlik gibi ürünlerde de diğer baskı yöntemlerini kullanarak çözümler sunmaktayız.

Müşteri odaklı hizmeti ilke edinen firmamız, müşterilerine yüksek kalite ve esnek fiyat çözümleri sunmaktadır.

LazerBaskı, tüm çalışanları ile birlikte, güven ve güler yüz yaklaşımını temel alarak hizmet vermektedir. Bunun sonucu olarak da ülkemizin birçok prestijli şirketiyle çalışmakta, sektörüne yön veren firmalar arasında bulunmaktayız.

Sahip olduğumuz tecrübe ve birikimin sonucu olarak, teknolojik yeniliklere hızla uyum sağlamaktayız. En modern baskı cihazları ve donanım ağına sahip olan firmamız, iş ortaklarına güvenilir, hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

LazerBaskı; yüzlerce kamu kurumu, binlerce özel sektör kuruluşuna ait sayısız projeyi başarı ile tamamlamış, alanında bölgesel lider olma yolundadır.

Hizmet verdiği tüm ana alanlarda, geniş bir ürün yelpazesine ve güçlü bir altyapıya sahip olan firmamız, Avrupa standartları ölçüsünde faaliyetlerini sürdürmektedir.

LazerBaskı sizin için ne yapabilir?

Firmanızın tanıtımı adına kullandığınız her türlü promosyon ürünü temin edebilir, bu ürünlere lazer markalama veya diğer tekniklerle baskı yapabiliriz.

Metalden cama, kaplamadan ahşaba, deriden plastiğe kadar her türlü ürüne baskı yapabilmekteyiz. Bu amaç doğrultusunda son teknoloji ürünü makine ve ekipmanlarla hizmet vermekteyiz.

Sizi de Lazer Baskı ailesi ile tanışmaya davet ediyor, mutlu müşterilerimiz arasında görmek istiyoruz.

Ürünlerimiz hakkında ücretsiz bilgi ister misiniz?