MENÜ

LazerBaskı

LazerBaskı

Lazer Baskı

2008 yılında kurulan Lazer Baskı, başarılı geçmişiyle İstanbul’un önde gelen lazer baskı ve lazer markalama firmaları arasında yer almakta ve promosyon sektöründe mutlak müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket etmektedir.

Lazer Baskı; başta termos, USB bellek, kalem, anahtarlık olmak üzere tüm ürün gruplarında lazer baskı hizmeti vermektedir. Bunun yanı sıra ajanda, kartvizit, defter, ve sekreterlik gibi matbaa ürünleri alanında da çözümler sunmaktadır.

Müşteri odaklı hizmeti ilke edinen LazerBaskı, promosyon ve matbaa sektörlerinde öncü ve örnek olmaya çalışan bir vizyonla hareket etmekte, müşterilerine yüksek kalite ve esnek fiyat çözümleri sunmaktadır.

LazerBaskı, tüm çalışanları ile birlikte, güven ve güler yüz yaklaşımını temel alarak hizmet vermektedir. Bunun sonucu olarak da ülkemizin birçok prestijli şirketiyle çalışmakta, sektörüne yön veren firmalar arasında bulunmaktadır.

LazerBaskı, sahip olduğu tecrübe ve birikimin ürünü olarak, teknolojik yeniliklere hızla uyum sağlamaktadır. En modern baskı ürünleri ve donanım ağına sahip olan firmamız, iş ortaklarına güvenilir, süratli ve uygun çözümleri sunmaktadır.

LazerBaskı; yüzlerce kamu kurumu, binlerce özel sektör kuruluşuna ait sayısız projeyi başarı ile tamamlamış, alanında bölgesel lider olma yolundadır.

Hizmet verdiği tüm ana alanlarda, geniş bir ürün yelpazesine ve güçlü bir altyapıya sahip olan ve LazerBaskı, avrupa standartları ölçüsünde faaliyetlerini sürdürmektedir.

LazerBaskı sizin için ne yapabilir?

Firmanızın tanıtımı adına kullandığınız her türlü promosyon ürünü temin edebilir, bu ürünleri lazer baskı yapabiliriz.

Metalden cama, kaplamadan ahşapa, deriden plastiğe kadar her türlü ürüne baskı yapabilmekteyiz. Bu amaç doğrultusunda son teknoloji ürünü makine ve ekipmanlarla hizmet vermekteyiz.

Sizi de LazerBaskı ailesi ile tanışmaya davet ediyor, mutlu müşterilerimiz arasında görmek istiyoruz.

Ürünlerimiz hakkında ücretsiz bilgi ister misiniz?