MENÜ

Ajanda ve Defterler

Promosyon Ajandalar ve Defterler

Promosyon defter reklam sektöründe tercih edilen ürünlerden biridir. Bir çok yaş grubuna uyumlu olan promomsyon defter bütün sektör ve kurumda kullanılabilir öncelikle eğitim kurumu başta gelir bunun yanı sıra bazı özel sektörlerin vazgeçilmezidir, bu sayede promosyon defter üzerinden reklam yapmak isteyen firmalar da promosyon defter siparişinizin ardından neredeyse her kitleye ulaşabilir ve kurumsal kimliğinizi duyurabilirsiniz. Farklı boyutlardan oluşan defterler listeyi genişletiyor. Promosyon defterlere genellikle sıcak baskı yapılır renkli baskı istenildiği takdirde UV baskı da seçenekler arasındadır, istediğiniz baskıyı yaptırarak defterleri özelleştirebilirsiniz aynı zaman da metal plaka diye adlandırdığımız parçaya özel şahıs isim baskısı yaptırarak kişiselleştirebilirsiniz bu da müşterilerinizin size karşı ekstra ilgi odağını artırmada yardımcı olur.

Promosyon defterler tarihli ve tarihsiz olarak adlandırılabilir, zaman planlayıcısı olan müşterilerinizin tercihi ajanda dan yana olabilir. Ajandalar genellikle yılbaşından öce siparişi verilip tercihe göre baskısını yaptırabilirler, bizlerde istedikleri tarihe kadar özenle ve ivedilikle ajandalarınızı hazırlayıp teslim ediyoruz. Tarihsiz defter ise belli bir zaman aralığı olmaksızın bitene kadar kullanma olanağı sağlar tarihinizi kendiniz yazabilirsiniz. Tarihli ve tarihsiz defterlerle birlikte organizer defterler de tercihler arasındadır, organizerlerin özelliği bir çok malzemeyi bir arada tutmasını sağlar ve mekanizmalıdır, bunlardan bazıları hesap makinesi özel cep bölmesidir, organizerin içindeki defter bittikten sonra eskisini çıkartıp yeni defter ekleyebilrisiniz. Organizer kılıfı tekrar kullanılması sayesinde reklamınızın daha uzun kalıcılığıyla birlikte bir çok kişiye ulaşmasında etkili rol oynar.

Promosyon defter, ajanda ve organizerlerin fiyatını elkileyen faktöreler kalite ve işçilikle belirlenebilir aynı zamanda defterin ölçüsü, baskı seçeneği ve özellikleridir. Bilgilerinizi bizimle paylaştığınız taktirde satış temsilcimizden ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında ücretsiz bilgi ister misiniz?